Tester Oprogramowania

Twoje zadania:
  • planowanie zakresu testów i przypadków testowych, uczestniczenie w wycenach zadań
  • dobór narzędzi testowych
  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych

  • testowanie oprogramowania (aplikacja Webowa, API)
  • wykrywanie, analiza i raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów
  • współpraca z zespołem produktowym oraz obsługą klienta przy rozwoju i utrzymaniu projektu
  • współpraca z innymi członkami zespołu scrumowego
  • dbanie o jakość procesu i produktu
  • koordynowanie procesu testowania oprogramowania
Wymagania:
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych min. 2 lata

  • rozumienie procesu testowego i jego elementów
  • umiejętność analitycznego myślenia, konstruktywnego badania problemów
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • spostrzegawczość, dokładność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • podstawowa znajomość języka SQL
  • podstawowa znajomość narzędzi: SoapUI lub Postman

Mile widziane:
  • praca w projektach zwinnych (Agile/Scrum)
  • posiadanie certyfikatu ISTQB bądź równoważnego
  • doświadczenie w używaniu narzędzi: JIRA (TestFLO/XRay)
  • doświadczenie w testach automatycznych
  • rozumienie technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)
Oferujemy:
  • niekorporacyjną atmosferę pracy w wyjątkowo zgranym zespole
  • realny wpływ na rozwój nowoczesnej platformy
  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w nowoczesnym biurze na Jeżycach w Poznaniu oraz możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • kursy językowe (angielski, niemiecki)

Gotowy na nowe wyzwania? Czekamy na Twoją aplikację!