Global Channel Sales Manager

Twoje zadania:

Jako Global Channel Sales Manager będziesz odpowiedzialny za rekrutację i rozwój relacji z partnerami biznesowymi i klientami B2B w skali globalnej. Będziesz uczestniczył w planowaniu strategii oraz rozwoju sprzedaży naszych usług, takich jak m.in. usługi zgodne z eIDAS (podpis elektroniczny, videoidentyfikacja, pieczęć elektroniczną itp.), PKI, Internet Rzeczy.

  • Realizacja kwartalnych oraz rocznych planów sprzedażowych

  • Rekrutacja nowych partnerów w danych obszarach w celu penetracji rynków

  • Wspieranie organizacji sprzedaży oraz budowanie i realizacja strategii biznesowych na rynkach wschodzących

  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi oraz organizacjami publicznymi, m.in. poprzez szkolenia

  • Angażowanie partnerów w planowanie i realizację celów kwartalnych i rocznych

  • Planowanie oraz realizacja skutecznych kampanii marketingowych z kluczowymi partnerami biznesowymi w ramach kanału sprzedaży

  • Współpraca z Zarządem, działem marketingu i Product Ownerem przy prowadzeniu efektywnej promocji produktów dla partnerów oraz klientów, zapewniając pozycjonowanie produktu/marki oraz ceny spełniające potrzeby rynkowe

  • Definiowanie oraz realizacja strategii penetracji nowych rynków dla usług zgodnych z eIDAS, PKI oraz IOT i innych rozwiązań oferowanych przez firmę

  • Prowadzenie prezentacji sprzedażowych, demonstracji/szkoleń produktowych, Webinarów itp.

  • Raportowanie efektów z prowadzonej działalności i prognozowanie dalszego rozwoju biznesu

Twoje umiejętności:
  • Nieszablonowe i kreatywne podejście do rozwoju działalności biznesowej i sprzedaży

  • Co najmniej 8-10 lat doświadczenia w rozwoju sprzedaży lub współpracy biznesowej z partnerami krajowymi oraz zagranicznymi, najbardziej pożądane w sprzedaży usług consultingowych i rozwiązań IT, w szczególności kryptografii

  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji strategii w kanale sprzedaży oraz proaktywne nastawienie na realizację celów biznesowych i sprzedażowych

  • Udokumentowane sukcesy w osiąganiu zamierzonych wyników oraz zwiększaniu sprzedaży z partnerami/klientami z roku na rok

  • Umiejętność budowania relacji na wielu poziomach z klientami i partnerami biznesowymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Wykształcenie wyższe w obszarze biznesu, marketingu lub innym powiązanym, lub porównywalne doświadczenie zawodowe

  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne, zdolności interpersonalne i motywacyjne

  • Gotowość do podróży służbowych (również zagranicznych)

Czekamy na Twoją aplikację – ze zdjęciem, oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia i możliwym terminem rozpoczęcia pracy.