Consultant Professional Services

Twoje zadania:
  • Instalacja i konfiguracja naszego oprogramowania zabezpieczającego IT, na miejscu i zdalnie

  • Doradzanie naszym klientom i odpowiedzialność za różnorodne zadania w ramach całego projektu

  • Badania i rozwój w dziedzinie bezpieczeństwa IT, m.in. bezpieczne architektury, bezpieczeństwo sieci i przetwarzania w chmurze, Internet Rzecz

  • Zarządzanie projektami klientów i odpowiedzialność za tematy wewnętrzne

  • Podążanie za trendami w branży i nowymi technologiami w celu określania kierunku i ulepszenia usług, aby kontynuować naszą przewagę konkurencyjną w zakresie technologii architektury naszych systemów

  • Wdrażanie i nadzorowanie wprowadzanych rozwiązań, tworzenie specyfikacji, dokumentacji projektów, instrukcji instalacji oraz bieżące utrzymanie dostarczanych rozwiązań

  • Prowadzenie DEMO i prezentacji dla potencjalnych klientów i partnerów

  • Analizowanie wymagań wspólnie z partnerami i użytkownikami końcowymi, mapowanie wymagań do rozwiązań technicznych, w ramach naszej szerokiej oferty software i hardware

Twoje umiejętności:
  • Biegła lub ogólna wiedza na temat PKI, usług PKI i koncepcji PKI

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń technicznych lub warsztatów dla partnerów biznesowych lub potencjalnych klientów

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie PKI i certyfikatów cyfrowych

  • Doświadczenie z Windows Server, w tym Active Directory, DHCP, DNS i Group Policies

  • Doświadczenie z Unix / Linux, serwerami aplikacji Java, JBoss, Wildfly

  • Mile widziane umiejętności programowania w Java

  • Znajomość baz danych, takich jak MySQL, MariaDB, MSSQL i Oracle

Czekamy na Twoją aplikację – ze zdjęciem, oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia i możliwym terminem rozpoczęcia pracy.